středa, srpen 24, 2016

zimak hlavicka04

Rozpis ledové plochy

 ledová plocha od 20.8.2016:    

 

34. TÝDEN   22.08. - 28.08.2016
 
pondělí     22.00.2016 07:00 - 08:15 3.třída  + přípravka
    08:30 - 09:45 MŽ + SŽ
    10:00 - 12:00 kraso
    12:15 - 13:15 kraso
    13:30 - 15:00 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:15 3.třída  + přípravka
    17:30 - 18:45 junioři
    19:00 - 20:15 muži
    20:30 - 22:00 ZAMHL
       
úterý     23.08.2016 07:00 - 08:15 MŽ + SŽ
    08:30 - 10:30 kraso
    10:45 - 11:45 kraso
    12:15 - 13:15 brankáři
    13:30 - 15:00 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:15 3.třída  + přípravka
    17:30 - 18:45 junioři
    19:00 - 20:15 muži
    20:30 - 22:00 volno
       
středa     24.08.2016 07:00 - 08:15
volno
    08:30 - 09:45 MŽ +SŽ
    10:00 - 12:00 kraso
    12:30 - 13:45 MŽ + SŽ
    14:00 - 15:00  kraso
    15:00 - 16:15 bruslení veřejnosti?
    16.30 - 17.30 volno
    17:45 - 19:00 3.třída  + přípravka
    19:15 - 20:45 HC Korytná
    21:00 - 22:30 volno-sleva 50%
       
čtvrtek     25.08.2016 07:00 - 08:15 3.třída  + přípravka
    08:30 - 10:30 kraso
    10:45 - 11:45 kraso
    12:15 - 13:30 3.třída  + přípravka
    13:30 - 15:00 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:15 MŽ +SŽ
    17:30 - 18:45 junioři
    19:00 - 20:15 muži
    20:30 - 22:00 volno-sleva
       
pátek      26.08.2016
07:00 - 08:15 MŽ + SŽ
    08:30 - 09:30 brankáři
    09:45 - 11:45 kraso
    12:00 - 13:00 kraso
    13:00 - 14:15 bruslení veřejnosti
    14:30 - 15:45 3.třída  + přípravka
    16:15 - 17:30 junioři + muži
    18:00 - 19:30 volno
    19:45 - 21:15 p.Vystrčil
    21:30 - 23:00 BHL-Lehuta
       
sobota     27.08.2016 06:45 - 08:15 volno
    08:30 - 09:45 volno
    10:00 - 12:00 MŽ - zápas
    12:00 - 14:00 SŽ - zápas
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 volno-sleva
    18.00 - 19.30 volno-sleva
    19:45 - 21:15 volno-sleva
    21:30 - 23:00 volno
       
neděle     28.08.2016 07:15 - 08:45 volno
    09:00 - 10:30 HC Korytná
    10:45 - 12:15 SHL - Knot
    12:30 - 15:30 3.třída - zápas
    16:15 - 19:15 junioři - zápas
    19:30 - 20:45 bruslení veřejnosti
    21:15 - 22:45 volno

 

35. TÝDEN   29.08. - 04.09.2016
 
pondělí     29.08.2016 07:00 - 08:15 3.třída  + přípravka
    08.30 - 09.45 MŽ +SŽ
    10.00 - 12.00 kraso
    12.15 - 13.15 kraso
    13.30 - 15.00 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:15 3.třída  + přípravka
    17:30 - 18:45 junioři
    19:00 - 20:15 muži
    20:30 - 22:00 ZAMHL
       
úterý     30.08.2016 07:00 - 08:15 MŽ + SŽ
    08:30 - 10:30 kraso
    10:45 - 11:45 kraso
    12:15 - 13:15 brankáři
    13:30 - 15:00 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:15 3.třída  + přípravka
    17:30 - 18:45 junioři
    19:00 - 20:15 muži
    20:30 - 22:00 volno
       
středa     31.08.2016 07:00 - 08:15
junioři
    08:30 - 09:45 MŽ + SŽ
    10:00 - 12:00 kraso
    12:30 - 13:45 MŽ + SŽ
    14:00 - 15:00 kraso
    15:00 - 16:15 bruslení veřejnosti
    16:30 - 17:30 volno
    17:45 - 19:00 3.třída  + přípravka
    19:15 - 20:45 volno
    21:00 - 22:30 volno
       
čtvrtek     01.09.2016 06:45 - 09:15 volno
       
    14:15 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 3.třída  + přípravka
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
       
pátek      02.09.2016
07:00 - 12:00 volno
    12:15 - 15:15 kraso
    15:30 - 16:30 st.žáci
    16:45 - 17:45 ml.žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 p.Vystrčil
    21:30 - 23:00 p.Pikna
       
sobota     03.09.2016 06:00 - 07:30 volno
    07:45 - 09:00 přípravka
    09:15 - 10:45 volno
    11:00 - 12:30 volno
    13:00 - 14:15 volno
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti?
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 AHL
    21:30 - 23:00 AHL
       
neděle     04.09.2016 07:15 - 08:45 volno
    09:00 - 10:30 HC Korytná
    10:45 - 12:15 p.Hnila
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti?
    16:15 - 17:45 volno
    18:00 - 19:00 volno
    19:15 - 20:45 SHL - Knot
    21:00 - 22:30 SHL - Knot

 

36. TÝDEN   05.09. - 11.09.2016 
 
pondělí     05.09.2016 07:00 - 14:00 volno
    14:30 - 15:30 GJAK
    15:45 - 16:45 3.třída +přípravka
    17:00 - 18:15 MŽ + SŽ
    18:30 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30 ZAMHL
       
úterý     06.09.2016 07:00 - 09:00 volno
    13:45 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 3.třída +přípravka
    17:45 - 19:00 ml.žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
středa     07.09.2016 06:00 - 07:00
 
    10:00 - 11:00 MŠ - nábor
    14:15 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 st.žáci + brankáři
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 volno
    21:00 - 22:30 volno
       
čtvrtek     08.09.2016 06:45 - 09:15 p. Ježková
    10:00 - 11:00  
    11:00 - 14:00 volno
    14:15 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 3.třída +přípravka
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 MM Cité
       
pátek      09.09.2016
07:00 - 12:00 volno
    12:15 - 15:15 kraso
    15:30 - 16:30 st.žáci
    16:45 - 17:45 ml.žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 BHL-Lehuta
       
sobota     10.09.2016 06:00 - 07:30 Horní Lhota?
    07:45 - 08:45
přípravka
    09:00 - 13:00 žáci - Valašský hok.klub
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:45 volno
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 AHL
    21:30 - 23:00 volno
       
neděle     11.09.2016 06:00 - 08:45 volno
    09:00 - 10:30 HC Korytná
    10:45 - 12:15 SHL - Knot
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:00 - 17:30 volno
    17:45 - 19:15 volno
    19:30 - 21:00 volno
    21:15 - 22:45 volno
       

 

37. TÝDEN   12.09. - 18.09.2016
 
pondělí     12.09.2016 07:00 - 14:00 volno
    14:30 - 15:30 GJAK
    15:45 - 16:45 3.třída  + přípravka
    17:00 - 18:15 MŽ + SŽ
    18:30 - 19:45 dorost + junioři
    20:00 - 21:30 ZAMHL
    21:45 - 23:00 volno
       
úterý     13.09.2016 07:00 - 09:00 volno
    09:30 - 10:30 junioři
    10:45 - 13:30 volno
    13:45 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 3.třída  + přípravka
    17:45 - 19:00
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 p. Žeravík
       
středa     14.09.2016 06:00 - 07:00

    07:00 - 14:00 volno
    14:15 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 dorost
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 p. Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Ostrožská Lhota
       
čtvrtek     15.09.2016 06:45 - 09:15 p. Ježková
    10:00 - 11:00 MŠ Prim. Hájka
    11:00 - 14:00 volno
    14:15 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 3. třida  + MŽ
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Bizoni
       
pátek      16.09.2016
07:00 - 12:00 volno
    12:15 - 15:15 kraso
    15:30 - 16:30
    16:45 - 17:45 dorost
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 p. Pikna
       
sobota     17.09.2016 06:00 - 07:30 Horní Lhota
    07:45 - 09:15
volno
    09:30 - 11:00 volno
    11:15 - 12:45 volno
    13:00 - 14:00 volno
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 AHL
    21:30 - 23:00 AHL
       
neděle     18.09.2016 07:00 - 08:00 kraso ?
    08:15 - 09:45 p. Hnila
    10:00 - 14:00 žáci - Znojmo
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 HC Korytná ?
    18:00 - 19:00 volno
    19:15 - 20:45 SHL - Knot
    21:00 - 22:30 SHL - Knot
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zavřít kalkulačka

Kalkulačka vstupného

Den a délka návštěvy

Počet osob

Výpočet vstupného