sobota, prosinec 07, 2019

zimak hlavicka04

Rozpis ledové plochy

 

 
49. týden 02.12.- 08.12.2019
       
pondělí   
02.12.2019   
06:15 - 07:15    
2.+3. třída
    07:15 - 08:15 Čech
    08:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 03.12.2019 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    08:00 - 12:00 turnaj SŠ
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 04.12.2019 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 Albion 
       
       
čtvrtek 05.12.2019 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:15 - 13:45 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 06.12.2019 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 13:00 volno
    12:30 - 15:30
kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    17:00 - 19:30 junioři  - Opava
    19:45 - 21:15 Hockey bar
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 07.12.2019 06:00 - 07:30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 10:00 Česká Zbrojovka
    10:15 - 11:15 Kasped
    11:30 - 12:30 kraso
    12:45 - 14:00 volno-sleva
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Najman
       
neděle 08.12.2019 07:30 - 08:30 Marton
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 volno-sleva
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 SHL - Knot
    18:00 - 19:30 SHL Knot
    19:45 - 21:15 ČSK

 

 

 

 
50. týden 09.12.- 15.12.2019
       
pondělí   
09.12.2019   
06:15 - 07:15    
2.+3. třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4. + 5.třída
    17:15 - 18:30 ml.+st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 10.12.2019 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 11.12.2019 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:15 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5.třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Korytná
       
       
čtvrtek 12.12.2019 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    09:00 - 10:30 ZŠ Luhačovice
    10:30 - 12:30 volno
    12:30 - 13:30 DDM Val.Klobouky
    14:00 - 16:00 kraso
    16:10 - 17:10 ml. žáci
    17:20 - 20:30 muži - Uherské Hradiště
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 13.12.2019 06:45 - 08:45
GJAK
    09:00 - 12:00 ZŠ Výsluní
    13:30 - 15:30
kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 14.12.2019 06:00 - 07:30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 10:00 Česká Zbrojovka
    10:15 - 11:15 volno
    11:30 - 14:00 Skauti UB
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 Zemek
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 15.12.2019 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná
    10:30 - 12:00 SHL - Knot
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Kroměříž
    19:00 - 20:30 Policie
     
 

 

 

 
51. týden 16.12.- 22.12.2019
       
pondělí   
16.12.2019   
06:15 - 07:15    
2.+3. třída
    07:30 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:45 - 17:00 4.+5. třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 17.12.2019 06:15 - 07:15
4.+5. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka+2.+3. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 18.12.2019 06:15 - 07:15 2.+3. třída
    07:30 - 09:00 ZŠ Šumice
    09:00 - 10:00 HC + MŠ
    10:00 - 11:00 HC + MŠ
    11:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 4.+5. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 volno
       
       
čtvrtek 19.12.2019 06:15 - 07:15
4.+5.třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 20.12.2019 06:45 - 07:45
GJAK
    08:00 - 10:00 ZŠ Dolní Němčí
    10:00 - 12:00 ZŠ Bánov
    12:15 - 13:15 volno
    13:30 - 15:30
kraso
    15:30 - 16:30
ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 21.12.2019 06:00 - 07:00
volno
    07:15 - 08:15 přípravka
    08:30 - 11:45 4.+5.třída - Zlín B
    12:00 - 14:00 žáci - Kroměříž
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 19:30 muži - Velké Meziříčí
    19:45 - 21:15 AHL
    21:30 - 23:00 AHL
       
neděle 22.12.2019 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Boskovice
    19:00 - 20:30 SHL Knot
    20:45 - 22:15 SHL Knot

 

 

 
52. týden 23.12.- 29.12.2019
       
pondělí   
23.12.2019   
06:15 - 07:15     
2.+3.třída ?
    09:15 - 10:45 Galas
    11:00 - 13:00 kraso
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:45 - 17:00 4. + 5.třída
    17:15 - 18:30 ml.+st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 24.12.2019       07:00 - 09:00      
volno
    09:00 - 10:30 Baďura 
    10:45 - 12:15 Bernartík
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
       
       
       
středa 25.12.2019 11:30 - 13:00 Janča
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
       
       
       
čtvrtek 26.12.2019 07:00 - 09:30
volno
    09:30 - 11:00 Biskupice
    11:15 - 12:45 Jahoda
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 17:00 HC Korytná
    17:15 - 18:45 Fojtách
    19:00 - 20:30 Daněk
       
       
pátek 27.12.2019 08:00 - 14:00
turnaj přípravek
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 Velký Ořechov
    18:00 - 19:30 Březůvky
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 28.12.2019 06:45 - 08:00
HC
    08:15 - 09:45 Šumice
    10:00 - 11:30 Jamibo
    11:45 - 13:00 kraso
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:30 Dolní Lhota
    16:45 - 18:15 Horní Lhota
    18:30 - 20:00 Galas
    20:15 - 21:45 volno
    22:00 - 23:30 Plemenářské služby
       
       
neděle 29.12.2019 07:45 - 09:15 Slovácké strojírny
    09:30 - 11:00 HC Korytná
    11:15 - 12:45 SHL - Knot
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:00 Česká Zbrojovka
    16:15 - 17:15 Zálesí
    17:30 - 19:30 Pozlovice
    19:45 - 21:15 Šumice
    21:30 - 22:30 volno
       
     
 

 

 

 

 
1. týden 30.12.2019 - 05.01.2020
       
pondělí   
30.12.2019   
07:00 - 08:45    
kraso
    09:00 - 11:00 ČD
    11:15 - 12:45 Rudice
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:30 město Zlín
    16:45 - 18:15 Biskupice
    18:30 - 19:45 junioři + muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 31.12.2019       08:00 - 10:30      
volno
    10:45 - 12:15 Král
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
       
       
       
středa 01.01.2020 14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
       
       
       
       
čtvrtek 02.01.2020 09:45 - 10:45
2.+3.+4.třída
    11:00 - 13:00 kraso
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
       
       
pátek 03.01.2020 07:00 - 11:00
volno
    11:00 - 13:00 kraso
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockeybar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Lehuta
       
       
sobota 04.01.2020 07:00 - 07:30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 10:15 Česká Zbrojovka
    10:30 - 14:00 volno
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 Galas
    21:30 - 23:00 Plemenářské služby
       
       
neděle 05.01.2020 07:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 Hnila
    10:30 - 12:00 HC Korytná
    12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Polsko U18
    19:00 - 20:30 SHL - Knot
    20:45 - 22:15 SHL - Knot
       
     
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zavřít kalkulačka

Kalkulačka vstupného

Den a délka návštěvy

Počet osob

Výpočet vstupného