Rozpis ledové plochy

 

42. týden 16.10.- 22.10.2017
 
pondělí 16.10.2017 08:00 - 14:00  volno
    14:30 - 15:30  GJAK
    15:45 - 16:45  2. + 3. třída
    17:00 - 18:30  MŽ + SŽ
    18:45 - 19:45  dorost + muži
    20:00 - 21:30
 ZAMHL
       
úterý 17.10.2017 06:30 - 07:30  brankáři
    08:00 - 13:30  volno
    13:45 - 16:15  kraso
    16:30 - 17:30  přípravka + 2. třída
    17:45 - 19:00  3. třída + starší žáci
    19:15 - 20:30  muži
    20:45 - 22:15  Žeravík
       
středa 18.10.2017 08:00 - 09:30  volno
    09:00 - 10:00  MŠ Prim.Hájka
    10:00 - 11:00  HC +MŠ
    13:45 - 16:15  kraso
    16:45 - 19:00  st.žáci - Uh.Ostroh
    19:15 - 20:45  Bednařík
    21:00 - 22:30  HC Korytná
       
čtvrtek 19.10.2017 08:00 - 13:30  volno
    14:00 - 16:00  kraso
    16:15 - 17:30  2.+ 3. třída
    17:45 - 19:00  dorost
    19:15 - 20:30  muži
    20:45 - 22:15  Kovocité
       
pátek 20.10.2017 08:30 - 09:00  HC muži
    13:15 - 15:15  kraso
    15:30 - 16:30  mladší žáci
    16:45 - 17:45  starší žáci
    18:00 - 19:30  Hockey bar
    19:45 - 21:15  HC Bánov
    21:30 - 23:00  BHL - Lehuta
       
sobota 21.10.2017 06:00 - 07:30  Pikna
    07:30 - 08:30  přípravka
    08:45 - 13:00  žáci - Warior Brno
    13:00 - 14:00  DDM
    14:15 - 15:45  bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 
 AHL
    18:00 - 19:30  AHL
    19:45 - 21:15  AHL 
    21:30 - 23:00  AHL
       
neděle 22.10.2017   07:00 - 08:30
 Pozlovice
    08:45 - 10:15        HC Korytná 
    10:30 - 12:00  SHL - Knot
    12:15 - 14:15  kraso
    14:15 - 15:30  bruslení veřejnosti
    16:00 - 20:15  turnaj 3. třída
    20:30 - 22:00  Policie
       

 

43. týden 23.10.- 29.10.2017
 
pondělí 23.10.2017 08:00 - 14:00  volno
    14:30 - 15:30  GJAK
    15:45 - 16:45  2. + 3. třída
    17:00 - 18:30  MŽ + SŽ
    18:45 - 19:45  dorost + muži
    20:00 - 21:30
 ZAMHL
       
úterý 24.10.2017 06:30 - 07:30  brankáři
    08:00 - 13:30  volno
    13:45 - 16:15  kraso
    16:30 - 17:30  přípravka + 2. třída
    17:45 - 19:00  3. třída + starší žáci
    19:15 - 20:30  muži
    20:45 - 22:15  Žeravík
       
středa 25.10.2017 08:00 - 09:30  volno
    09:00 - 10:00  MŠ Prim.Hájka
    10:00 - 11:30  HC + MŠ
    13:45 - 16:15  kraso
    16:30 - 17:45  mladší žáci + brankáři
    18:00 - 19:00  dorost
    19:15 - 20:45  Bednařík
    21:00 - 22:30  Urubčík
       
čtvrtek 26.10.2017 08:00 - 11:00  volno
    11:00 - 12:00  kraso
    13:00 - 14:30  bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:00  kraso
    16:15 - 17:30  2.+ 3. třída
    17:45 - 19:00  dorost
    19:15 - 20:30  muži
    20:45 - 22:15  HC Korytná
       
pátek 27.10.2017 08:00 - 10:00  kraso
    10:15 - 13:00  volno
    13:00 - 14:30  bruslení veřejnosti
    15:30 - 16:30  mladší žáci
    16:45 - 17:45  starší žáci
    18:00 - 19:30  Hockey bar
    19:45 - 21:15  HC Bánov
    21:30 - 23:00  Pikna
       
sobota 28.10.2017 06:00 - 07:30  volno
    07:30 - 08:30  přípravka
    08:45 - 09:45  DDM
    10:00 - 14:00  žáci - Boskovice
    14:15 - 15:45  bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45
 AHL
    18:00 - 19:30  AHL
    19:45 - 21:15  AHL 
    21:30 - 23:00  AHL
       
neděle 29.10.2017   07:00 - 08:30
 Pozlovice
    08:45 - 10:15        HC Korytná 
    10:30 - 12:00  Hnila
    12:15 - 14:15  kraso
    14:15 - 15:45  bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45  volno
    18:00 - 19:00  volno
    19:00 - 20:30  SHL - Knot
    20:45 - 22:15  SHL - Knot
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 .