středa, prosinec 19, 2018

zimak hlavicka04

Rozpis ledové plochy

  

    51. týden 17.12.- 23.12.2018
       
pondělí           17.12.2018           07:00 - 14:00                     volno
    10:15 - 11:15 ZŠ Havřice
    14:30 - 15:30 4. třída
    15:45 - 17:00 2. + 3. třída
    17:15 - 18:30 ml. + st. žáci
    18:45 - 19:45 dorost + muži
    20:00 - 21:30 ZAMHL
       
       
úterý 18.12.2018 06:15 - 07:15
3. + 4. třída
    08.00 - 12:00 volno
    12:30 - 13:30 DDM Val.Klobouky
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka + 2. třída
    17:45 - 19:00 st. žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 19.12.2018 06:15 - 07:15 ml. žáci + st. žáci
    08:00 - 11:30
ZŠ Dolní Němčí
    12:00 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 3.+ 4. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 Urubčík
       
       
čtvrtek 20.12.2018 06:15 - 07:15
2.+ 3. + 4. třída
    07:15 - 08:15 Vystrčil
    08:30 - 10:00 ZŠ Šumice
    10:00 - 12:00 ZŠ Bánov
    12:15 - 13:45 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 21.12.2018 06:45 - 07:45
GJAK
    08:30 - 09:00 muži
    09:15 - 10:45 Zálesí
    11:00 - 13:00 volno
    13:30 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 22.12.2018 06:00 - 07:30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:00 - 13:45 žáci - Val.Meziříčí
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 19:30 muži - Kroměříž
    19:45 - 21:15 Slov.strojírny
    21:30 - 23:00 Měřinský
       
neděle 23.12.2018 06:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná
    10:30 - 12:00 Hnila
 
  12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:15 Česká Zbrojovka
    17:30 - 18:30 Kasped
    18:45 - 20:15 Březůvky
    20:30 - 22:00
SHL
       

 

 

    52. týden 24.12.- 30.12.2018
       
pondělí           24.12.2018         
07:15 - 08:45                     Popelka
    09:00 - 10:30 Baďura
    10:45 - 12:15 volno
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
       
       
úterý 25.12.2018 11:30 - 13:00
Janča
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 Foukal
    18:00 - 19:30 volno
       
       
středa 26.12.2018 07:45 - 09:15 Galas
    09:30 - 11:00 Biskupice
    11:15 - 12:45 Jahoda
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 17:00 HC Korytná
    17:15 - 18:45 Fojtách
    19:00 - 20:30 Měřimský
       
čtvrtek 27.12.2018 07:30 - 14:00 turnaj přípravek 
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:15 Česká Zbrojovka
    17:30 - 19:00 Velký Ořechov
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Uher
       
       
pátek 28.12.2018 07:15 - 09:15
kraso 
    09:30 - 11:00 ČD
    11:15 - 12:45 ČSAD
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:00 Březůvky
    16:15 - 17:45 město Zlín
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 volno
       
       
sobota 29.12.2018 06:45 - 08:00
HC
    08:15 - 09:45 Dolní Lhota
    10:00 - 11:30 Jamibo
    11:45 - 13:00 kraso 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:30 Dobrkovice
    16:45 - 18:15 Slovácké strojírny
    18:30 - 20:00 Biskupice
    20:15 - 22:15 SK Pozlovice
    22:30 - 24:00 volno
       
       
neděle 30.12.2018 07:00 - 08:15 HC 
    08:30 - 10:00 HC Korytná
    10:15 - 11:45 SHL - Knot
 
  12:00 - 13:00 kraso 
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:30 Horní Lhota
    16:45 - 18:15 Šumice
    18:30 - 20:00 TJ Prakšice
    20:15 - 21:45 muži + junioři
    22:00 - 23:30 volno

 

 

    1. týden 31.12.- 6.1.2019
 
     
    
 
pondělí 31.12.2018 07:15 - 08:45 volno
     09:00 - 10:30 volno
    10:45 - 12:15 Král
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
       
       
úterý 01.01.2019 11:30 - 13:00
volno
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 Měřinský
    18:00 - 19:30 volno
       
       
středa 02.01.2019 08:00 - 10:30 volno
    11:00 - 13:00
volno
    13:00 - 14:30 bruslení veřejnosti
    15:00 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 3.+ 4. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 Urubčík
       
       
čtvrtek 03.01.2019 06:15 - 07:15
2.+ 3. + 4. třída
    10:00 - 12:00 volno
    12:15 - 13:30 ZŠ Nivnice
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 HC Korytná
       
       
pátek 04.01.2019 06:45 - 07:45
GJAK
    08:30 - 09:30 muži
    13:30 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 Pikna
       
       
sobota 05.01.2019 06:00 - 07:30
volno
    07:45 - 08:45 přípravka
    09:15 - 10:15 Česká zbrojovka
    10:30 - 12:00 4.třída-Zlín B
    13:00 - 14:00 Zálesí
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 17:45 AHL
    18:00 - 19:30 AHL
    19:45 - 21:15 AHL
    21:30 - 23:00 volno
       
neděle 06.01.2019 06:00 - 08:30 volno
    08:45 - 10:15 HC Korytná ? Kasped
    10:30 - 12:00 Hnila
 
  12:30 - 14:15 kraso
    14:15 - 15:45 bruslení veřejnosti
    16:15 - 18:45 junioři - Prostějov
    19:00 - 20:30 SHL-Knot
    20:45 - 22:15
SHL-Knot
       

 

 

    2. týden 7.1.- 13.1.2019
  
     
pondělí 07.01.2019 07:00 - 14:00                   
volno  
    14:30 - 15:30
4.třída
    15:45 - 17:00 2.+3.třída
    17:15 - 18:30 ml. žáci + st. žáci
    18:45 - 19:45 junioři+muži
    20:00 - 21:30
ZAMHL
       
       
úterý 08.01.2019 06:15 - 07:15
3.+4. třída
    07:30 - 13:30 volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:30 přípravka + 2.třída
    17:45 - 19:00 st.žáci
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Žeravík
       
       
středa 09.01.2019 06:15 - 07:15 ml.žáci + st.žáci
    07:30 - 08:30 volno
    09:00 - 10:00 HC+MŠ
    10:00 - 11:00 HC+MŠ
    11:00 - 13:30
volno
    13:45 - 16:15 kraso
    16:30 - 17:45 3.+ 4. třída
    18:00 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:45 Bednařík
    21:00 - 22:30 HC Korytná
       
       
čtvrtek 10.01.2019 06:15 - 07:15
2.+ 3. + 4. třída
    07:30 - 13:30 volno
    14:00 - 16:00 kraso
    16:15 - 17:30 ml. žáci
    17:45 - 19:00 junioři
    19:15 - 20:30 muži
    20:45 - 22:15 Kovocité
       
       
pátek 11.01.2019 06:45 - 07:45
GJAK
    08:30 - 09:30 muži
    13:30 - 15:30 kraso
    15:30 - 16:30 ml. žáci
    16:45 - 17:45 st. žáci
    18:00 - 19:30 Hockey bar
    19:45 - 21:15 HC Bánov
    21:30 - 23:00 volno
       
       
sobota 12.01.2019 06:00 - 22:00 kraso závody
       
       
neděle 13.01.2019 06:00 - 22:00   kraso - závody
       
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zavřít kalkulačka

Kalkulačka vstupného

Den a délka návštěvy

Počet osob

Výpočet vstupného