CPA Delfín

FAQ

Ano, euro i vracíme zpět.

Základní výhodou je snížené vstupné, umožňuje vstup do finské sauny a pobytový čas se odpočítává po minutách, další podrobnosti najdete v záložce ceník/permanentky. Deset výhod permanentky: nižší vstupné, odpočet po minutách, přenosnost, možnost platby pro více osob, možnost vstupu do finské sauny, platba zboží a služeb včetně občerstvení v mokrém baru, možnost sledovat online výši kreditu na našich stránkách, lze platit bruslení na ZS a vstupné na letním koupališti, možnost využít příspěvku od zaměstnavatele z fondu FKSP, při ztrátě lze blokovat.

Pokud si např. koupíte vstupenku na 1 hod.,máte k dispozici celý zakoupený čas, tedy 60 min. na bazénovou halu, dále máte k dispozici 30 min. na zónu šaten.

Účtuje se doplatek po minutách v poměrné výši vstupného.

Ano, tyto věci včetně základní drogerie a plaveckých pomůcek včetně brýlí lze koupit přímo na pokladně.

Vstup do bazénu je povolen pouze v plavkách, v plaveckém úboru nebo v takových plaveckých šortkách, které jsou výrobcem určeny na plavání, tzn. nesmí mít žádné kovové doplňky.

Místo uložení je ve vstupní hale, informace vždy na pokladně.

Teploty PB: 27,5°C, ZB:30°C, DB:31°C,výukový: 30°C,vzduch:31,2°C., zážitkový venkovní bazén:26°C, dětský bazén:28°C

Ne, do finské sauny - potírny je možný vstup pouze s dostatečně velkou osuškou nebo prostěradlem.

Prodej vstupenek začíná s otevírací dobou - max. 15 min. před zahájením a končí 45 minut před koncem vyhrazené doby. Zároveň s koncem vyhrazené doby musí všichni návštěvníci bazénovou halu opustit.

Děti do věku jednoho roku mohou používat jen dětské brouzdaliště (nesmí do zábavného a plaveckého bazénu), prostory vyhrazené dětem mohou používat jen děti předškolního věku se svým doprovodem.

Pokud si koupíte vstupenku do aquaparku, můžete v restauraci (vstup z bazénové haly) platit bezhotovostně vstupním čipem, úhrada při odchodu na pokladně aquaparku (Kč, EUR, kreditní karta). Pokud využijete restaurace až po ukončení pobytu v bazénu (vstup ze vstupní haly), lze platit Kč i EUR (kreditní kartou nelze).

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste mrknout na často kladené otázky, nebo nám napište zprávu na info@delfinub.cz, rádi vám odpovíme.