CPA Delfín

Informace o permanentkách

Jako permanentka=abonent slouží čipová karta nebo čipové hodinky.

ČIPOVÁ KARTA stojí 80 Kč a na ní se nabíjí a následně z ní čerpá kredit (podobně jako u mobilního tf). Kredity prodáváme v hodnotách 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, ---- Kč. Permanentka má tu výhodu, že ten kdo ji předloží jde plavat za nižší hodinové vstupné(bazénové nebo saunové) a čerpá kredit po minutách. Pokud bude předložen zároveň s permanentkou i doklad prokazující nárok na slevu pro mládež či studenta, platí pro něj zlevněná mládežnická permanentková hodinová sazba. Platí pro bazén i finskou saunu. Platnost kreditu na permanentce je omezena, platí, že pokud kredit není min. 1 x aktivně čerpán - plavání, sauna, nákup zboží - či navýšen během následujících dvou let od posledního zůstatku, je neplatný.

(Mimořádně v roce 2021 + 2022 + 2023 byla doba platnosti kreditu prodloužena ze dvou na tři roky).

Kredit na permanentce, který byl naposled čerpán nejpozději k 31.12.2021, je neplatný.

Pokud kredit na permanentce, který byl naposled čerpán v roce 2022 + 2023, nebude v průběhu roku 2024 vůbec čerpán nebo navýšen, bude následně od 1.1.2025 již neplatný.

Z permanentky je možno platit vstupné i dalším osobám, ale to již v plné výši. Ceny viz ceník. Vše ohledně permanentek kupovaných v hotovosti je možno vyřídit kdykoliv v provozní dobu na pokladně CPA.

Při příchodu předložíte pokladní čipovou kartu, ta ji zkontroluje a nabije čipové hodinky (pomocí kterých se prochází přes turnikety). Na hodinkách se eviduje čas strávený v bazénu či v sauně a při odchodu na pokladně odevzdáte hodinky a zároveň předložíte čipovou kartu, kde se odúčtuje proplavaný čas. Informace o zůstatku a poplatku za plavání se tiskne na účtence. Aktuální zůstatek za předcházející den je možné si rovněž zjistit na našem webu, k tomu slouží registrace při personifikaci permanentky (na pokladně při nákupu nového nosiče a nebo při doplnění stávajícího).

Čipovou kartou je možno platit bruslení na zimním stadionu.

ČIPOVÉ HODINKY jsou jiná forma permanentky=abonenta – červené čipové hodinky, které si zákazník nosí sebou. Čipové hodinky se prodávají za 180 Kč. Pro zakoupení či objednání kreditu platí to samé jako pro čipovou kartu.

Abonent umožňuje ve vstupní hale bezobslužný průchod turniketem dovnitř i ven přes sběrač bez tisku účtenky. Čip se používá i na zamčení a odemčení bezpečnostní a šatní skříňky. Pokud je na čipu kredit, není nutné chodit na pokladnu.

Abonent je jen pro dospělé, pouští do bazénu i do sauny a odpočítává se stejná sazba dle ceníku jako na permanentce dospělý. (Pro mládež abonenta nemáme, nárok na mládežnickou slevu je nutné prokázat při vstupu na pokladně). Zůstatek kreditu je možné si zjistit na tomto webu po předchozí registraci na pokladně nebo kredit sdělí pokladní a nebo je vidět po přiložení hodinek na infoterminálech v pravé i levé části šaten při vstupu do sprch. Pokud se abonent dostane do minusu, je možné stále využívat zónu bazén i sauna, jen mu nebude umožněn odchod přes sběrač čipů a bude muset jít k pokladně si kredit dobít. Platnost kreditu je shodná s platností kreditu na permanentce. Z abonenta je možné platit zboží ve finské sauně i mokrém baru.

Je vhodné před koupí abonenta se s pokladní poradit, zda Vám tento způsob obsluhy bude vyhovovat a nebo bude pro Vás vhodnější používat čipovou kartu.


Poškození či ztráta

V případě poškození čipové karty či čipových hodinek doporučujeme zakoupit si čipový nosič nový a kredit si nechat  přehrát. Pokud máte nosič personifikovaný (zadávali jste na pokladně své kontaktní údaje) tak je to bez problémů. Jinak je nutno k tomu znát číslo čipové karty - permanentky. Čipové nosiče se nevrací. Při ztátě čipového nosiče (pokud je známo číslo z personifikace) je možné při včasném nahlášení zbytek kreditu "zablokovat", tedy převést na nově zakoupený čïpový nosič.

Informace pro zaměstnavatele

Pokud zaměstnavatel platí svým zaměstnancům kredit fakturou, je postup následující: zaměstnavatel pošle objednávku(mailem: urbancova@delfinub.cz  a nebo tf: 572 805 721), kde bude fakturační adresa a objednávka na počet kreditů a jejich hodnoty (např. 3 x1000 Kč + 2 x 500 Kč) případně i počet čipových nosičů (ikdyž je vhodnější, aby si každý zákazník koupil čipový nosič na pokladně sám v hotovosti, mohlo by se stát, že již někdo čipovou kartu či hodinky má a zaměstnavatel mu koupí další). Po vystavení faktury a po jejím zaplacení si kredity či permanentky zaměstnavatel vyzvedne na pokladně CPA a rozdá je zaměstnancům a ti až půjdou plavat, předloží kartičku(dobíjecí kupon) na pokladně a kredit jim pokladní nahraje na čipovou kartu. Pokud budou zakoupeny na fakturu i čipové nosiče, kredit tam již bude nahrán. Pokud je to kredit pro méně zaměstnanců, je možné na jednotlivou kartičku napsat i jméno zaměstnance dle objednávky a ten si ji vyzvedne sám.

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste mrknout na často kladené otázky, nebo nám napište zprávu na info@delfinub.cz, rádi vám odpovíme.